Ani-but

Ani-But

Ani-But, polska firma z dobrymi pomysłami na buciki profilaktyczne powstała z pasji i chęci pomocy dzieciom. Twoje dziecko jest bardzo aktywne. Lubi zimowe i letnie przygody. Nie stoi w miejscu, tylko ciągle się przemieszcza i wykonuje zaskakujące ruchy. Stopy dziecka wykonują wielką pracę i muszą oddychać, być chronione przed kontuzjami oraz złym ułożeniem. Buty Ani-But będą wspierać naturalny rozwój dziecka, chronić przed wszystkimi warunkami atmosferycznymi i terenowymi, umożliwią swobodne poruszanie się w wielu nietypowych pozycjach.

buty-sandalki-profilaktyczne-postep-bs-1

Ani-but Jest 20 produktów.

na stronę

kapcie-profilaktyczne-postep.jpg

Buciki wspomagające proces rehabilitacji

W butach Ani-But znajdziecie wszystko, co ważne, aby dziecko miało zachowany komfort chodzenia przy jednoczesnym korygowaniu nieprawidłowego ustawienia stopy.

Obcas Thomasa stosowany z powodzeniem od wielu lat, pomaga ustawić piętę w prawidłowej pozycji i wspomaga stabilizację oraz wysklepienie podłużne stopy. W obuwiu są zastosowane naturalne wyprofilowane wkładki. W bucikach możliwe jest użycie wkładek ortopedycznych, robionych na specjalne zamówienie, aby wspomóc proces rehabilitacji i korekcji nieprawidłowości.


Ani-But to frajda dla małych stóp!

Najważniejszymi cechami butów profilaktycznych Ani-But są precyzyjne, profesjonalne wykonanie, użycie naturalnych skór, kolory, wzory na każdą okazję. Wygodę użytkowania bucików zapewnią szeroki i wysoki czubek dla swobody ruchu palców, łatwe wkładanie, nawet dla małych rączek, dobre oddychanie stópek, różne tęgości, elastyczna podeszwa, dzięki której dziecko będzie miało swobodę ruchów w najważniejszych stawach.

Wielką zaletą jest wybór wielu modeli dla chłopców i dziewczynek – trzewiki, półbuty, kozaki, sandały sprawdzą się o każdej porze roku i poza funkcjami zdrowotnymi, sprawią Twojemu dziecku prawdziwą frajdę

kapcie-profilaktyczne-postep.jpg