Bartek
buty-sandalki-profilaktyczne-postep-bs-1

Buty i sandały profilaktyczne Bartek

Pewnego dnia stópki Twojego dziecka odwiedził Bartek. Od tej chwili są nierozłączną parą. Buciki profilaktyczne Bartek to polska marka, jakość i wieloletnie doświadczenie. Twoje dziecko jest ciągle w ruchu i poznaje świat. Lubi chodzić, biegać, tańczyć, wspinać się i podskakiwać. Uwielbia zimę i śnieg, kałuże i błoto, słońce i wycieczki. W butach ortopedycznych dla dzieci Bartek zrobi, wszystko na co pozwolą mu jego stopy. Sandały, kapcie i inne buty ortopedyczne dla dzieci firmy Bartek będą wspierać naturalny rozwój dziecka, chronić przed wszystkimi warunkami atmosferycznymi i terenowymi, umożliwią swobodne poruszanie się w wielu nietypowych pozycjach.

Bartek Jest 30 produktów.

na stronę

kapcie-profilaktyczne-postep.jpg
kapcie-profilaktyczne-postep.jpg

Polski producent, staranne wykonanie i wiele wzorów

Wyjątkowymi cechami butów profilaktycznych Bartek są staranne wykonanie, użycie naturalnych skór polskich producentów, kolory, wzory na każdą okazję, na co dzień i od święta. Wielką zaletą kapci i sandałów profilaktycznych Bartek jest wybór wielu modeli dla chłopców i dziewczynek – trzewiki, półbuty, kozaki, sandały sprawdzą się o każdej porze roku. Atestowane elementy bucików zapewnią wygodę użytkowania dzięki szerokiemu i wysokiemu czubkowi dla swobody ruchu palców, łatwemu wkładaniu, nawet dla małych rączek, dobremu oddychaniu stópek, różnym tęgościom, elastycznej podeszwie, aby dziecko miało swobodę ruchów w najważniejszych stawach.

Buty profilaktyczne Bartek dla Najmłodszych i Najważniejszych na świecie!

W butach profilaktycznych Bartek znajdziecie wszystko, co ważne, aby dziecko miało zachowany komfort chodzenia przy jednoczesnym korygowaniu nieprawidłowego ustawienia stopy. Obcas Thomasa stosowany z powodzeniem od wielu lat przez firmę Bartek, pomaga ustawić piętę w prawidłowej pozycji i wspomaga stabilizację oraz wysklepienie podłużne stopy. W sandałach profilaktycznych Bartek zostały zastosowane naturalne wyprofilowane wkładki i system B-FRESH. Obuwie profilaktyczne Bartek tworzą najlepsi specjaliści rehabilitanci i projektanci obuwia, aby połączyć w nich funkcje rehabilitacyjno-profilaktyczne, wygodę, funkcjonalność oraz modę i kolory wybrane dla naszych Najmłodszych i Najważniejszych na świecie.