Dawid
buty-sandalki-profilaktyczne-postep-bs-1

Buty i kapcie profilaktyczne Dawid

Twoje dziecko jest ciągle w ruchu i poznaje świat. Lubi biegać, chodzić, tańczyć, wspinać się i podskakiwać. W bucikach profilaktycznych Dawid zrobi, wszystko na co pozwolą mu jego stopy. Poza wygodą, będzie zdrowo i bezpiecznie dla stóp i nóżek, odkrywać nowe rzeczy jak kałuże, śnieg i góry. Buty Dawid będą wspierać naturalny rozwój dziecka, umożliwią swobodne poruszanie się w wielu nietypowych pozycjach, miejscach i o każdej porze roku.

Dawid Jest 10 produktów.

kapcie-profilaktyczne-postep.jpg

Naturalne wyprofilowanie wkładki

Wyjątkowymi cechami butów profilaktycznych Dawid są staranne, ręczne wykonanie, użycie naturalnych skór, estetyka, kolory i wzory. Wielkim plusem butów ortopedycznych Dawid jest duży wybór modeli dla chłopców i dziewczynek. Wygodę użytkowania bucików zapewnią szeroki i wysoki czubek dla swobody ruchu palców, łatwe wkładanie, nawet dla małych rączek, dobre oddychanie stópek, różne tęgości, elastyczna podeszwa, dzięki której dziecko będzie miało swobodę ruchów w najważniejszych stawach. W kapciach profilaktycznych Dawid zastosowano naturalne wyprofilowane wkładki, antypoślizgową podeszwę i wysoką cholewkę, aby chronić staw skokowy. W bucikach możliwe jest użycie wkładek ortopedycznych, robionych na specjalne zamówienie, aby wspomóc proces rehabilitacji i korekcji nieprawidłowości.

W butach profilaktycznych Dawid Twoje dziecko odkryje nowe lądy i morza!

W butach profilaktycznych Dawid znajdziecie wszystko, co ważne, aby dziecko miało zachowany komfort chodzenia przy jednoczesnym korygowaniu nieprawidłowego ustawienia stopy. Obcas Thomasa stosowany z powodzeniem od wielu lat, pomaga ustawić piętę w prawidłowej pozycji i wspomaga stabilizację oraz wysklepienie podłużne stopy. Kapcie profilaktyczne Dawid tworzą najlepsi specjaliści rehabilitanci i projektanci obuwia, aby połączyć w nich funkcje rehabilitacyjno-profilaktyczne, wygodę, funkcjonalność oraz modę i estetyczny, kolorowy wygląd.

kapcie-profilaktyczne-postep.jpg