Dlaczego warto kupić buty do nauki chodzenia marki Emel?

Dlaczego warto kupić buty do nauki chodzenia marki Emel?

Gdy dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroczki i uczy się chodzić, to czas na zakup bucików. Tylko którą firmę wybrać spośród setek na rynku obuwniczym? Gdy w wyszukiwarkę wpiszemy hasło Buty do nauki chodzenia, na każdym forum i na wielu blogach wspominana jest firma Emel. Na jednym z portali społecznościowych Emel ma kilkadziesiąt tysięcy fanów. W dzisiejszym poście wyjaśnimy skąd fenomen i zachwyt nad Emelkami.
Emel to polski producent, który od ponad 26 lat zajmuje się produkcją bucików dla dzieci. Firmę tworzą ludzie z pasją, którzy z miłości do dzieci stworzyli i opatentowali tzw. Roczki – ręcznie szyte buciki do nauki chodzenia.
Co to są Roczki?
Materiał: Skóra naturalna, delikatna i najwyższej jakości, o otwartym i oddychającym licu i grubości zaledwie 1mm, co w efekcie daje wyjątkową lekkość i elastyczność.
Funkcjonalność : Roczki sprawdzają się w każdych warunkach i można ich używać zarówno wiosną jak i jesienią. Tworzywa nie ścierają się i nie odkształcają. Skóra zapewnia oddychalność i utrzymuje optymalną wentylację w środku bucika. Roczki idealnie sprawdzą się także wewnątrz pomieszczeń. Stopa w tych bucikach nie poci się, więc nie ma szans na rozwój grzybicy czy też nadmierną potliwość.
Design: Oryginalny i delikatny styl, wyróżniający się i efektowny.
Wygoda : Roczki są leciutkie i miękkie co wpływa na komfort noszenia. Cholewka wykończona jest miękkim kołnierzem, wypełnionym pianką, dzięki czemu nie ma prawa obcierać delikatnej skóry dziecka. Mają odpowiednią szerokość w okolicach palców.
Konstrukcja : W Roczkach nie ma plastikowych usztywniaczy, cholewki szyte są na maszynach jednoigłowych. Zaprojektowane są tak, by wspierać postawę dziecka podczas nauki chodzenia.Ręczna produkcja w polskiej manufakturze, precyzja wykonania, są tak doskonałe, że posiadają wieczystą gwarancję.
Bezpieczeństwo Podeszwa antypoślizgowa, optymalnie elastyczna, spieniona z najwyższej jakości termo kauczuku, co ma ogromne znaczenie przy stawianiu pierwszych kroczków, dzięki takiej podeszwie proces chodzenia staje się łatwiejszy.
Profilaktyka: Roczki zalecane są jako obuwie profilaktyczne jak i wspomagające leczenie i rehabilitacje wad stóp:

Posiadają:

Obcas Thomasa

Usztywniony zapiętek

Profilowaną skórzaną wkładkę
Każdy rodzic dla swojego dziecka chce wszystkiego co dobre i wyjątkowe, dlatego buciki firmy Emel to najlepsze co możemy podarować dla naszych dzieci. Inwestujemy w zdrowie i prawidłowy rozwój stópek. Emel tworzy buty z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie maluszków. Ma aprobatę nie tylko rodziców, ale także fizjoterapeutów i lekarzy ortopedów. Buty zostały wielokrotnie nagrodzone, posiadają różne certyfikaty oraz tak ważny Znak Zdrowej Stopy.

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code