ŚNIEGOWCE BARTEK

ŚNIEGOWCE BARTEK

Już niebawem zima – ulubiona pora roku większości dzieci. Czas gdy pada śnieg cieszy najmłodszych. A co na to rodzice? Zastanawiają się jak ubrać dziecko, by nie zmarzło i nie przemokło podczas zimowych szaleństw na dworze. Jakie buty wybrać na zabawy w śniegu, na zimowe spacery i lepienie bałwana? Szczególnie zimą dobór butów jest bardzo istotny, aby zapewnić bezpieczeństwo stóp naszych najmłodszych.

Gdy spadnie pierwszy śnieg, a termometr wskaże niską temperaturę, to pora na śniegowce Bartek, które chcemy przedstawić w dzisiejszym artykule.

Wybierając buty na zimę należy zwrócić uwagę czy są wykonane z materiału z oddychającą, nie przepuszczającą wilgoci membraną, dzięki której stópki nie przemokną i nie przemarzną.

Bartek nie tylko dba o prawidłowy rozwój i komfort stóp Twojego dziecka, ale także stale pracuje nad zwiększeniem funkcjonalności swoich produktów.

                bartek

W śniegowcach zastosował membranę BRTKtex zapewniającą 100%:

-wodoszczelności

-wiatroszczelności

-oddychalności..

Zakładając dzieciom śniegowce Bartek z membraną mamy pewność, że nie będą one przepuszczać wilgoci. Buciki będą zawsze suche w wewnątrz. Dzięki membranie odprowadzana jest nadmierna wilgoć wydzielana przez stopę, Regulacja temperatury stóp pozwoli na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu, komfortu i higieny.

Wierzch śniegowców wykonany jest ze skóra nubukowej w połączeniu z tekstylem.
Podszewka to 100% wełny i membrana BRTKtex WATERPROOF.
Wkładka to również 100% wełna - miękka, zapewniająca wygodę, ciepło i optymalną izolację. Podeszwa jest solidna z poliuretanu lub termokauczuku, które spełniają funkcje termoizolacyjne i antypoślizgowe.

Śniegowce Bartek dostępne są w wielu modelach, w wielu kolorach. Dla dziewczynek i dla chłopców. Buciki są w pełnej rozmiarówce. Idealnie sprawdzą się dla najmłodszych, ale też i dla starszych dzieci. Kolejnym atutem jest promocyjna i atrakcyjna cena na www.wesołebuciki.pl


Zalety śniegowców Bartek


- szeroki czubek zapewniający swobodne poruszanie i ułożenie palców, dodatkowe zabezpieczenie przed starciem,

- łatwość wsuwania i dopasowania do każdej tęgości stóp, rzepy

-obuwie posiada wkładkę ocieplaną

- wysokiej jakości podeszwa

- wykonane z wysokiej jakości materiałów
- elementy odblaskowe
- ocieplone naturalną wełną

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code