PROFILAKTYCZNE BUTY NA ZIMĘ Z OBCASEM THOMASA. MEMO, MRUGAŁA, ANIBUT

PROFILAKTYCZNE BUTY NA ZIMĘ Z OBCASEM THOMASA. MEMO, MRUGAŁA, ANIBUT

Jeżeli chcemy, by stopy naszych dzieci się prawidłowo kształtowały i rozwijamy, jeżeli chcemy korygować powstałe już wady, należy mieć świadomość, że nie wystarczy jedna para dobrych kapci. Buciki profilaktyczne dzieci powinny nosić każdą porą roku. Jeśli zależy nam na efektach i poprawie to musimy dbać, by obuwie było odpowiednio dopasowane do stóp.

Dla kogo buty profilaktyczne?

Tak naprawdę dla każdego dziecka, aby zapobiegać, lub korygować powstałe już wady:

-koślawość kolan

-koślawość stóp

-szpotawość kolan

-płaskostopie podłużne

-płaskostopie poprzeczne

-stopy płasko-koślawe

-koślawe ustawienie pięty

Buty profilaktyczne są zamiennie używane z określeniem buty ortopedyczne, co jest błędem. Wielu rodzicom sformułowanie buty ortopedyczne, źle się kojarzy, nasuwa na myśl brzydkie i toporne buty. Produceni tacy jak Memo, Mrugała, Anibut dbają o to, by buciki były nie tylko zdrowe i odpowiednio dopasowane do stopy, ale żeby też miały atrakcyjny wygląd dla dzieci.

Memo. Modele Aspen i Colorado

To co charakteryzuje buty zimowe Memo to odwzorowany obcas Thomasa MemoProfiSole®. Przystosowane są do wkładki ortopedycznej. Język jest wszyty, co zapobiega dostawaniu się śniegu. Podszewką bucików jest miękkie futerko zapewniające odpowiednią termoizolację, komfort i ciepło. Modele Aspen i Colorado wykonane są z naturalnej, wysokogatunkowej i impregnowanej skóry w połączeniu z wodoodpornym materiałem AquaStop. Buty są odporne na śnieg więc idealnie nadają się na zimowe spacery i zabawy.

Dostępne w rozmiarze od 22- 34, w wersji kolorystycznej dla chłopców i dziewczynek.

Anibut. Modele Lemi, Simo, Jerry.

Buty ocieplane są naturalną wełną owczą, co daje niesamowite ciepło, niepotrzebne są żadne dodatkowe skarpetki, stopa dzieci na pewno nie zmarznie. Podeszwa z obcasem Thomasa wykonana jest z sprężystego i elastycznego termokauczuku, która ma właściwości antypoślizgowe. Buty wykonane są z naturalnej skóry licowej co w praktyce łączy się z łatwą konserwacją.

Dostępne w rozmiarze od 20- 36, w wersji kolorystycznej dla chłopców i dziewczynek.

Mrugała. Kolekcja profilaktyczna Porto

Buty wykonane są z naturalnej skóry licowej, a ich atutem jest wzmocniony nosek chroniący przed otarciami. Modele zimowe ocieplane są miłym futerkiem, które idealnie utrzymuje ciepło. Usztywniony zapiętek utrzymuje we właściwym ułożeniu oś pięty z osią podudzia. Wysoka cholewka stabilizuje staw skokowy. Podeszwa wykonana jest z termokauczuku, z obcasem Thomasa wspomagającym wysklepienie podłużne stopy.

Dostępne w rozmiarze od 19- 36, w wersji kolorystycznej dla chłopców i dziewczynek.

Wszystkie buty dostępne są w naszym sklepie internetowym www.wesolebuciki.pl

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (ukryty)
   WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code