DANIELKI
buty-sandalki-profilaktyczne-postep-bs-1

Buty i kapcie profilaktyczne Danielki

Danielki to nie tylko kapcie profilaktyczne, ale także sandałki dla dziewczynek i chłopców. Twoje dziecko jest ciągle w ruchu i poznaje świat. Lubi chodzić, biegać, tańczyć, wspinać się i podskakiwać. Uwielbia Wasz dom, swój żłobek, przedszkole, słońce i wycieczki. W sandałach i kapciach Danielki zrobi, wszystko na co pozwolą mu jego stopy. Kapcie i sandały Danielki będą wspierać naturalny rozwój dziecka, umożliwią swobodne poruszanie się w wielu nietypowych pozycjach.

DANIELKI Jest 7 produktów.

kapcie-profilaktyczne-postep.jpg

Swoboda ruchów, wygoda użytkowania

Wyjątkowymi cechami sandałów i kapci profilaktycznych Danielki są staranne wykonanie, użycie naturalnych skór,wzory i kolory. Poszczególne elementy zapewnią wygodę użytkowania. Szeroki i wysoki czubek umożliwi swobodę ruchu palców, dziecko lub Ty łatwo je założycie, stópka będzie dobrze oddychać. Kapcie Danielki dopasują się do różnych tęgości, elastyczna podeszwa, spowoduje że dziecko będzie miało swobodę ruchów w najważniejszych stawach.

Sandały i kapcie profilaktyczne Danielki dla Malutkich i trochę Większych!

W sandałach i kapciach profilaktycznych Danielki znajdziecie wszystko, co ważne, aby dziecko miało komfort chodzenia przy jednoczesnym korygowaniu nieprawidłowego ustawienia stopy. Obcas Thomasa stosowany z powodzeniem od wielu lat, pomaga ustawić piętę w prawidłowej pozycji i wspomaga stabilizację oraz wysklepienie podłużne stopy. Kapcie Danielki wyposażone zostały w naturalne wyprofilowane wkładki. Można też zastosować w nich indywidualną wkładkę ortopedyczną. Buciki profilaktyczne Danielki tworzą najlepsi specjaliści, aby połączyć w nich funkcje rehabilitacyjno-profilaktyczne, wygodę, funkcjonalność oraz modę i kolory wybrane specjalnie dla naszych Malutkich i trochę Większych.

kapcie-profilaktyczne-postep.jpg