CZYM SIĘ KIEROWAĆ PRZY WYBORZE BUTÓW DZIECIĘCYCH NA LATO ?

Posted by     Sandały      1 Comments  views (82)
Do wszelkich zabaw i harców pod gołym niebem na pewno potrzebne będzie dobre obuwie. Mam tutaj na myśli sandały, które powinny być przede wszystkim wygodne, bezpieczne i wytrzymałe.

UŻYWANE BUCIKI, CZY TO ZDROWE DLA STOPY ?

Posted by     Sandały      4 Comments  views (226)
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że stopa dziecka rośnie w błyskawicznym tempie, a dobre buty dziecięce są ważnym elementem w rozwoju prawidłowym dziecka nie tylko stóp ale i postawy.

BUTY SKÓRZANE DLA DZIECI - DLACZEGO WARTO JE KUPIĆ?

Posted by     buty profilaktyczne      16 Comments  views (254)
Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że zakup obuwia dobrej jakości to doskonała inwestycja w prawidłowy rozwój naszych dzieci. Nasze pociechy bez wątpienia zasługują na to co najlepsze. Dlatego w trosce o ich stopy wybierajmy buciki ze skóry naturalnej. Dlaczego? Zaraz postaram się Wam to przedstawić.

ĆWICZENIA NA STOPY DLA DZIECI. CZY TO DOBRY POMYSŁ?

Posted by     Zdrowa stopa      4 Comments  views (597)
Stopy są filarem, fundamentem całego ciała, nie tylko u dzieci, ale również u dorosłych. Dlatego niezwykle ważne jest, aby o nie dbać już od pierwszych dni życia. Niestety coraz więcej dzieci cierpi na różnego rodzaju wady postawy.

JAK ROZPOZNAĆ PŁASKOSTOPIE U DZIECI ?

Posted by     Zdrowa stopa      5 Comments  views (345)
Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości to udajmy się na wizytę do ortopedy. Specjalista na pewno udzieli fachowej, wyczerpującej i pewnej odpowiedzi. Lekarz zbada dziecko, sprawdzi czy nie ma innych wad często powiązanych z płaskostopiem ( np. krzywych kolan) i wyda stosowne zalecenia.

JAK SZYBKO ROSNĄ STOPY DZIECKA?

Posted by     Zdrowa stopa      3 Comments  views (396)
Stopy pełnią wiele ważnych funkcji. Dzięki nim możemy się poruszać i utrzymywać równowagę. Stanowią także podporę dla całego organizmu, są jego filarem.
Showing 1 to 6 of 43 (1 Pages)