Jakie kapcie do przedszkola?

Dodany przez     Kapcie      0 Komentarze  odsłony (15)
Jedną z najważniejszych, jak nie najważniejszą częścią przedszkolnej wyprawki są kapcie. Dlaczego? Dlatego, że dziecko spędza w nich najwięcej czasu, od 5 do 8 godzin. Każdemu rodzicowi zależy na tym, by dziecko prawidłowo i zdrowo się rozwijało, oraz czuło się komfortowo. Odpowiednio dobrane obuwie może korygować wady, lub zapobiegać ich powstawaniu. Na rynku dostępnych jest wiele marek obuwia dla dzieci. Jak się w tym nie pogubić? Jak wybrać

Jak dobierać buty dla dziecka?

Dodany przez     Zdrowa stopa      0 Komentarze  odsłony (76)
W sklepie stacjonarnym Wesołe buciki mierzymy dzieciom długość stopy, mamy do tego profesjonalne miarki. A jak zrobić to w warunkach domowych? Stopę dziecka należy mierzyć co 3 miesiące, by kontrolować jego rozwój i sprawdzać, czy nie potrzebuje większego rozmiaru buta.

ŚNIEGOWCE MUFLON DLA TWOJEGO DZIECKA

Dodany przez     Ren But      0 Komentarze  odsłony (59)
Śniegowce Muflon są: wiatroodporne, wodoodporne, mrozoodporne. Z naturalną wełną owczą, Dają ciepło w mrozy do -30 stopni. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. W rozmiarach od 21 do 36.

Jakie błędy popełniasz kupując buty dla dzieci ?

Dodany przez     Wesołe Buciki      0 Komentarze  odsłony (96)
Popełnianie błędów to nieodzowny element ludzkiego życia, często mówi się, że błędy uczą nas mądrości życiowej. Jeśli są błahe to nie ma czym się zamartwiać ale jeśli są poważniejsze to należy liczyć się z ich konsekwencjami.

Dlaczego buty marki Emel są wyjątkowe?

Dodany przez     EMEL      0 Komentarze  odsłony (192)
Buciki Emel są na tyle wyjątkowe, iż warto zainwestować w zdrowie maluszków uczących się chodzić, ponieważ producent słodkich bucików opracował obuwie profesjonalne i z wielkim wyczuciem estetyki. Produkty Emel jednogłośnie zostały uznane za produkt wysokiej jakości, przyjazny stopie dziecka i ciągle zachwyca. Warto postawić na dobrą jakość!

Jakie kupić najlepsze kalosze dla dzieci ?

Dodany przez     Kalosze      0 Komentarze  odsłony (148)
W naszym sklepie mamy szeroką ofertę kaloszy Muflon, które są dostępne w różnych: wzorach, kolorach, nadrukach, z dodatkami w postaci gum, ściągaczy, które dodatkowo chronią nóżki naszych pociech przed dostaniem się wody.
Showing 1 to 6 of 22 (1 Pages)